Partner info

Onderstaande organisaties participeren in het Netwerk Zelfroosteren.
U kunt verder praten met de genoemde contactpersonen.



Sarike Verbiest - 088-8663917
sarike.verbiest@tno.nl


Sam Groen - 088-3681041
sam.groen@fnv.nl



Jana Hazen - 070 8508605
j.hazen@awvn.nl
linkedin/AWVN


Ellen Veurink - 030 - 82 00 315
e.veurink@intus.nl


Johan Walter - 06-51135420
johan.walter@klm.com


Peter Vos - 06-15593604

peter@in4time.nl




Olivier Talens - 06 8294 2172
olivier.talens@planmen.com