Partner info

Onderstaande organisaties participeren in het Netwerk Zelfroosteren.
U kunt verder praten met de genoemde contactpersonen.



Sarike Verbiest - 088-8663917
sarike.verbiest@tno.nl


Sam Groen - 088-3681041
sam.groen@fnv.nl



Peter Hagesteijn - 06 22 24 19 29
Hagesteijn@awvn.nl
linkedin/AWVN


Ellen Veurink - 030 - 82 00 315
e.veurink@intus.nl


Johan Walter - 06-51135420
johan.walter@klm.com


Peter Vos - 06-15593604 peter.vos@heineken.com  peter@in4time.nl




Margriet Kolkman - 06 4016 6265
margriet.kolkman@planmen.com